Dekorativní stěrky, barvy a omítky ecorson

Nejkvalitnější dekorativní stěrky, barvy a omítky za skvělé ceny. Dlouholeté zkušenosti v kombinaci se světem vědy nám umožňuje vytvářet úžasné efekty inspirované přírodními strukturami.

Každá dekorativní omítka či barva obsahuje jedinečný KALKULÁLOR, stačí napsat kolik m² potřebujete a kalkulátor spočítá cenu za materiál. V případě dekorativních efektů, jako je např. beton art – čistý efekt betonu se provede přepočet všech produktů potřebných pro vytvoření daného efektu.

Naši profesionálové v oboru Vám rádi poradí. Pokud jste si již vybrali omítku či barvu a chcete také zrealizovat Váš projekt našimi pracovníky, stačí zavolat, nebo napsat email.

Ecorson.cz je určen nejen pro profesionály v oboru, ale také pro kreativní lidi, kteří ocení kvalitu, krásu a především individuální a jedinečný styl.

CALCE GRASSELLO - EFEKT DAMASCATO NA BETONU

Elegantní,plně ekologická povrchová úprava interiéru,kdy na dekorativní omítku Beton Art nebo Beton Marmo aplikujeme benátský štuk Calce Grassello v efektu Damascato.

COCCIO GRASSELLO - BENÁTSKÝ ŠTUK S PŘÍMĚSÍ TERAKOTY

Je to hladký plně ekologický dekorativní nátěr, vytvářený s pomocí přírodních složek s příměsí po aplikaci viditelných drobných mramorových zrn v tmavější barvě. S ohledem na výskyt tmavších zrn se používá v jasných barvách (protože v tmavých efekt nebude vidět).

DŽÍNSOVÝ EFEKT NA BARVĚ

Tento efekt získáváme na hladkém podkladu, vytvořeném sametovou barvou Eco 12, na kterou postupně nanášíme dekorativní barvu Jeans Velatura ve vybrané barvě nebo několika barvách podle vzorníku ve verzi: matové nebo perleťově-matové – zde je konečný efekt rozhodně výraznější, silnější a kontrastnější.

DERIVA

Velice plastická jemnozrnná „omítka“ do prostor v interiéru, vytvořená za účelem získat různé dekorativní struktury na zdech a jiných plochách. Výrobek se velice snadno nanáší, můžeme jeho prostřednictvím získávat min. svislé nebo vodorovné vzory např. s efekty Deriva Art nebo Deriva Zebra.

GRASSMARMO

Elegantní, plně ekologická interiérová stěrka, vytvářející velice zajímavou, prostupující se třírozměrnou a střídavě matnou a saténovou strukturu. Je to velice ušlechtilý dekorativní efekt, který výborně doplní designovou výbavu, přidá jí šmrnc a také úspěšně oživí prostor.

MURICON

Plastická hmota pro vytváření dekorativních struktur různého druhu jako například: Avantgarda nebo Makarón. V případě efektu Makarónu vytváříme svislý vzor s hrubšími linkami a vodorovný s tenčími liniemi. Tloušťka a druh struktury závisí na použitém nástroji. Na dosažený efekt doporučujeme nanášet povrchové barvy např. Corado, Revello, Saharu, Lunu nebo Lumicentu atd.