OXIDECOR E - PŘÍRODNÍ EFEKT RZI

Speciální dekorativní stěrka, založená na přirozeném procesu oxidace. Díky až 90% obsahu částeček kovů, poskytuje záruku dokonalého uměleckého napodobení rezivějícího železa. Architektům či designérům poskytuje neomezené možnosti při realizaci různých interiérů či exteriérů. Dokonale harmonizuje s přírodními materiály např. kov, kámen, sklo a dřevo, a také s našimi dalšími dekorativními výrobky na zdi např. betonem (Art, Marmo, Micro)

Módní, velmi zajímavě se představující dekorativní efekt, poskytující neomezené možnosti úpravy v moderních, klasických, či industriálních interiérech. Je oblíben návrháři i investory, protože díky svému složení, založenému na přirozeném okysličování, poskytuje záruku věrné nápodoby uměleckého procesu rezivění. Intenzitu, koncentraci a proměnlivost rzi můžeme navíc samostatně regulovat množstvím na povrch aplikovaného speciálního aktivačního prostředku.

Výrobek Oxidecor E, zůstává bez zabezpečení „živým“ materiálem, což znamená že proces rezivění povrchu se bude měnit, pokračovat až do okamžiku, kdy bude impregnací zastaven. Umožňuje zapojit do interiéru surový dekorativní prvek, vnáší záchvěv minulosti, ideálně se hodí k různým stylům, moderním interiérům dodává trochu tajemna, industriálním ještě více autenticity, společně s Betonem Art nebo Marmo, zvýrazňuje atmosféru a dodává jí charakter a výraz.

Výhody

  • Bezprašná aplikace, zaručující čistotu i v zabydleném interiéru.
  • Možnost výběru barvy z našich vzorníků.
  • Odstín lze vybrat na našem webu, nebo v našem studiu.
  • Skvělá volba do všech typů interiérů, kanceláří, butiků atd.
  • Dokonale harmonizuje s přírodními materiály např. dřevem, keramikou, sklem, kamenem nebo kovem.
  • Možnost lesklého nebo sametově matného povrchu.
  • Ideální kombinace z několika druhy našich dekorativních omítek,např.betony ( Art,Marmo,Micro )