SYSTÉMY BARVENÍ

Můžeme se pochlubit, že námi používané pigmenty se řadí do skupiny univerzálních produktů navržených pro použití s vodou a ředidlem ředitelnými materiály. ECORSON používá pigmenty, které neobsahují xenoestrogenní a škodlivé chemické látky tzv. ethylen-alkyly (APE-free) ani rozpouštědla. Dokonale se osvědčují v případě barvení materiálů v bytovém, veřejném a průmyslovém …

Můžeme se pochlubit, že námi používané pigmenty se řadí do skupiny univerzálních produktů navržených pro použití s vodou a ředidlem ředitelnými materiály. ECORSON používá pigmenty, které neobsahují xenoestrogenní a škodlivé chemické látky tzv. ethylen-alkyly (APE-free) ani rozpouštědla. Dokonale se osvědčují v případě barvení materiálů v bytovém, veřejném a průmyslovém stavebnictví. Vyznačují se nejvyšší odolností vůči vlivu počasí a slunečnímu záření. Jsou charakteristické také trvanlivostí proti působení rozpouštědel, zásad a mají výbornou krycí schopnost.

Námi používané pigmenty je možné rozdělit na organické a neorganické. Díky spojení jejich výhod dosahujeme takové okázalé efekty pokud jde o barvení našich produktů. Organické pigmenty jsou charakteristické vyšší odolností vůči počasí, rozpouštědlům a zásadám. Díky neorganickým zase získáváme živé, krásné a silně kryjící nátěry.

     organické pigmenty             neorganické pigmenty   

C – Yellow Oxide
R – Organic Red
E – Phtalo Blue
D – Phtalo Green
V – Magenta
T – Medium Yellow
AXX – Organic Yellow

B – Lamp Black
KX – Titanium White
F – Red Oxide
I – Brown Oxide
GY – Green Oxide
CB – Cobalt Blue
RB – Red Exterior
YG – Biva Yellow
BO – Black Jack