TRAVERTIN - VZOR RULLO

Tento efekt může být barven na pastelové nebo některé intenzivní barvy. Potřebuje pro nanášení rovný a dobře připravený povrch, je vytvořen z ekologické, minerální omítky Calce Marmorino s jemnou zrnitostí. Doporučujeme pro interiérové i venkovní prostory. Pro konečný efekt v systému doporučujeme nanést impregnační vrstvu barvou Lumicca Base ve správné barvě a Lumicca Incolore (venku 2x), která jemně zvýrazňuje vzor a současně zabezpečuje celek proti znečištění a absorpci. Povrch je velice odolný při mytí a dokonce i při drhnutí, přírodní složky zajišťují dokonalou paropropustnost a odolnost proti rozvoji hub a plísní. Ideální pro použití v prostorách, kde se vyskytuje pára např. kuchyně, koupelny, užitkové prostory s intenzivním provozem, vystavené znečištění. Výrobek se snadno udržuje, je odolný při mytí a dokonce i při drhnutí.

Příklady použití

S ohledem na svoji odolnost vůči úderům, otěru a snadnou omyvatelnost doporučujeme všude tam, kde se vyskytují místa ohrožená znečištěním a mechanickým poškozením, všechny veřejné prostory s velkým provozem, např. haly, chodby, komunikační tahy, předsíně, restaurace, jídelny, bary, kuchyně, salóny, krby, garáže a domy, kde se zdržují malé děti, a také zvířata. S ohledem na velkou schopnost difuze, přírodní původ, zásaditost, možnost udržet v čistotě (mytí, drhnutí) na místech, kde se zdržují osoby: nemocné, starší, malé děti a dbající o zdraví, také v kuchyních, koupelnách, prádelnách, kotelnách, sušárnách, restauracích, barech a veřejných objektech např. nemocnice, čekárny, poradny, sanatoria, školy, školky, jesle, hospice, domovy důchodců, dětské domovy, prostory biologické regenerace atd. Doporučujeme používat na omítkách na různém podkladu, jako jsou například omítky s proměnlivým složením (cement, vápno, směs), beton a cement, sádrokartonové panely. Na soukromých a veřejných místech: zdi, zástavby ze sádrokartonu, rustiky, zkosené a rovné stropy, tam kde chceme vytvořit vhodnou atmosféru. Na veřejných místech např hotely, obchody, restaurace, kanceláře, v potravinářském a zpracovatelském průmyslu, velkoobchodech, skladech atd.). Na všech prestižních místech např. konferenční sály, opery, divadla, kina atd.

Výhody dekorativní omítky Travertin-vzor rullo

  • Bezprašná aplikace, zaručující čistotu i v zabydleném interiéru.
  • Možnost výběru barvy z 2500 odstínů z našich vzorníků.
  • Odstín lze vybrat na našem webu,v našem studiu, případně ze vzorníků NCS nebo RAL, které Vám zapůjčí v jakékoli prodejně s barvami.
  • Dokonalá paropropustnost, to samozřejmě platí u všech našich produktů.

V aplikační listě najdete podrobný postup aplikace celého systému.