BETON ART - EFEKT BETONU + JEANS

Struktura tohoto druhu betonu je výraznější, má větší póry s tónovanými přechody pro ty, kdo očekávají surovější efekt s výrazným vzorem. Přírodní složky, výrobní cyklus a alkalické pH zajišťují dokonalé odvádění vlhkosti ze zdí, a také brzdí rozvoj hub, plísní a jiných mikroorganismů. Použitá v systému je neobvykle odolná proti smývání, a dokonce i proti drhnutí a snadno se udržuje. Dokonale se hodí jako povrchová vrstva na zdi, obzvláště vystavené znečištění a mechanickému poškození, a také jako originální a exkluzivní povrch pro váš dům nebo firmu.

Výhody dekorativní omítky Beton Art

  • Bezprašná aplikace, zaručující čistotu i v zabydleném interiéru.
  • Možnost výběru barvy z 2500 odstínů z našich vzorníků.
  • Odstín lze vybrat na našem webu, v našem studiu, případně ze vzorníků NCS nebo RAL, které Vám zapůjčí v jakékoli prodejně s barvami.
  • Aplikace na jakýkoliv druh podkladu bez jeho další úpravy.
  • Dokonale harmonizuje s přírodními materiály např. dřevem, keramikou, sklem, kamenem nebo kovem.

Definice efektu

U tohoto typu dekorativního efektu podtrhuje výraznou strukturu Betonu Art použití patinovací barvy Jeans pro zvýraznění výsledné struktury.Nejdřív zvolíme základní odstín Betonu Art a poté vybereme odstín paninovací barvy Jeans.Při výběru odstínů záleží pouze na naší fantazii,kdy musíme brát ohled na převažující barevné tóny v interiéru a taky dostupnost světla.Pro lepší představu jsme pro Vás připravili ukázky z našich realizací,kdy si můžete porovnat, jak fungují různé barevné kombinace,kreré si můžete ihned objednat.

  • Podrobný postup a popis najdete v Aplikačním listě.