Fasádní omítky

Dekorativní stěrky, barvy a omítky ecorson

Nejkvalitnější dekorativní stěrky, barvy a omítky za skvělé ceny. Dlouholeté zkušenosti v kombinaci se světem vědy nám umožňuje vytvářet úžasné efekty inspirované přírodními strukturami.

Každá dekorativní omítka či barva obsahuje jedinečný kalkulátor Spočitat cenu z m², stačí napsat kolik m² potřebujete a kalkulátor spočítá cenu za materiál. V případě dekorativních efektů, jako je např. beton art - čistý efekt betonu se provede přepočet všech produktů potřebných pro vytvoření daného efektu.

Naši profesionálové v oboru Vám rádi poradí. Pokud jste si již vybrali omítku či barvu a chcete také zrealizovat Váš projekt našimi pracovníky, stačí zavolat, nebo napsat email.

Ecorson.cz je určen nejen pro profesionály v oboru, ale také pro kreativní lidi, kteří ocení kvalitu, krásu a především individuální a jedinečný styl.

MURISTON

Módní, jediná svého druhu, složená z tříděné drti a přírodního kamene různé zrnitosti, vysoce trvanlivá dekorativní omítka do interiéru i exteriéru, kterou lze používat se speciální příměsí průhledných perleťových a brokátových šupin, které se ve slunečním svitu a při osvětlení začínají jemně třpytit jako diamanty.

MURISIL

Tenkovrstvá omítka nejnovější generace, na bázi silikonové pryskyřice (organokřemičité), složená min. z tříděných zrn s přísadou mikrovláken za účelem zlepšení odolnosti proti trhlinám. Může být používána jak v exteriéru tak i v interiéru, Po vyschnutí vytváří hydrofobní a páru propouštějící povrch, který dokonale chrání stavbu před průnikem vlhkosti.

ECORLIT

Mozaiková omítka na bázi akrylové pryskyřice s příměsí přírodního nebo barveného štěrku různé zrnitosti s možností získat libovolnou kombinaci barev. Zdobí a současně zabezpečuje povrch. Je převážně velice pružný, odolný vůči nárazům. Používá se také na místech zvláště ohrožených mechanickým poškozením a znečištěním.