Speciální barvy

PRIMER EPOXY

Epoxidový základní nátěr s přídavkem skleněných výplní, kterým mají být potaženy produkty na bázi pryskyřice (např. Metalfin E, Oxidecor Epoxy). Poskytuje stabilní základ a zvyšuje přilnavost následných vrstev. Můžete použít na sádrokarton, na cemento-sádrových omítek a desek.

EPOXON TRANSPARENT GLOSS/SATIN

Dvousložkový transparentní lak, saténový, vytvořený pro ochranu a zabezpečení povrchů: betonových, dekorativních efektů, travertinu a vápenných omítek na zdech, podlahách vytvořených zejména v systému z dekorativní omítky Beton Marmo, používá se přímo na savý podklad ve 2-3 vrstvách. Dekorace pokryté lakem jsou zabezpečené proti trvalému znečištění, odolné vůči otěru díky obsahu porcelánu, zanechává saténový povlak.

EPOXON FONDO A+B

Epoxidová dvousložková penetrace,určená pod barvy Epoxon

Epoxon

Epoxidový, dvousložkový, vodou ředitelný nátěr (pryskyřičná část A + polymerové tvrdidlo), určený pro ochranné nátěry betonových a kovových povrchů v interiéru. Podle zamýšleného druhu ochrany povrchu doporučujeme: Epoxon – používaný pro nátěry zdí , dovoluje získat hladký, snadno v čistotě udržitelný, na mytí některými čistícími a dezinfekčními prostředky odolný povrch …

EPOXON KVARC

Epoxidový, dvousložkový, vodou ředitelný nátěr (pryskyřičná část A + polymerové tvrdidlo), určený pro ochranné nátěry betonových a kovových povrchů v interiéru. Podle zamýšleného druhu ochrany povrchu doporučujeme:

CONCERTO

Speciální vodou ředitelná barva, určená pro nátěry různého nábytku, reproduktorů, reproduktorových sloupů a jiných prvků výbavy interiéru vyrobených ze dřeva nebo napodobenin dřeva. Barva se dokonale hodí pro renovaci malovaného nebo lakovaného nábytku. Concerto po vyschnutí vytváří tvrdou a pružnou vrstvu se zvýšenou odolností proti smývání a se silnými krycími vlastnostmi.

ANTIGRAFFITTI

ANTIGRAFFITI je ochranný výrobek, ředitelný vodou, prodyšný, určený na ochranu minerálních povrchů. Vytváří na povrchu bariéru, která chrání podklad, snižuje absorpci vody a nečistot, nesnižuje paropropustnost podkladu a usnadňuje odstraňování nevítaných nápisů při čištění horkou vodou.

GRAFFITI CLEANER

Graffiti Cleaner je výrobek s konzistencí gelu, vytvořený pro odstraňování nápisů graffiti vytvořených emailem nebo lakem, z povrchů přírodního kamene a jiných speciálních cementových směsí a panelů. Nanášení výrobku je snadné a rychlé, výrobek ale nelze používat na natírané povrchy, protože může změnit jejich vzhled.