Barvy do interiéru

MURILLO

Matná barva, ředitelná vodou, na základě přírodních minerálů a akrylových pryskyřic. Plochy natřené barvou Murillo díky speciálnímu složení vykazují velmi vysokou propustnost páry a také odolnost proti porůstání různými mikroorganismy. Má velkou vydatnost a trvanlivost barvy po mnoho let.

ECO13 MAT

Matná akrylová barva, ideální pro profesionální použití. Obsahuje keramická mikrosférická plnidla a tříděné suroviny a minerály v polymerové disperzi. Vyráběná nejnovější technologií, ochranná a dekorativní, ředitelná vodou, vodovzdorná a prodyšná, snadno se nanáší. Vytváří na povrchu: tvrdý, spojitý, pružný a trvanlivý povlak.

ECO12 SATÉN

Sametová barva, vyráběná nejnovější inovativní technologií, na bázi přírodních minerálů a pryskyřic v disperzi akrylových polymerů, ředitelná vodou. Vytváří jednolitý povlak, na pohled měkký, umožňující dýchat, výjimečně odolný proti smývání. Kvalita výrobku zajišťuje maximální ochranu zdí a trvanlivou barvu.

MURIMAL 200

Vysoce kvalitní interiérová akrylová barva, hluboce matná, ředitelná vodou. Má dobré plnící a krycí vlastnosti, vysokou bělost, je nenahraditelná při natírání velkých ploch z ekonomických a praktických důvodů. Zajišťuje dobrou ochranu, představuje správné řešení pro odpovídající ochranu povrchu.

ECORSON NANO

Ekologická matná barva ředitelná vodou, na bázi polymerové pryskyřice, navíc schopná pohlcovat volný formaldehyd, často se uvolňující např. z nábytku, podlahových laků a barev, čalounění nábytku atd. Odolná proti smývání, s vysokými parametry krytí a vydatnosti. Barva obsahuje nano stříbro ve vodní disperzi na bázi výtažku z malin.

ECOQUA

Polomatná barva ředitelná vodou na bázi polymerových pryskyřic se zvýšenou odolností proti smývání a s vysokými krycím i vlastnostmi, dokonalou vydatností, určená na interiérové povrchy s možností použít i venku (doporučujeme ale Murisil F typově barvu pro exteriéry)

TIFMAL

Základová barva pro použití v interiéru, vyrobená na bázi jemné akrylové disperze, díky čemuž hluboce penetruje podklad a vytváří speciální film na povrchu. Složení výrobku usnadňuje nanášení dalších vrstev povrchových barev. Může být využita jako základová nebo povrchová barva na zdi, nevyžadující vysoké parametry odolnosti.

ECOQUA PLUS

Matná barva vytvářející trvanlivý, spojitý, paropropustný nátěr, odolný proti znečištění, s dobrou přilnavostí na podklady různého druhu. Může být nanášena na povrch zdí ve více vrstvách. Charakterizuje ji vysoká vydatnost, odolnost proti smývání a drhnutí a trvanlivost barvy na mnoho let. Po 21 dnech od natření povrch získává plnou odolnost

EKORSIL

Barva ředitelná vodou, siloxanová, matová s vysokými krycími vlastnostmi a dokonalou vydatností, určená pro interiéry a možností použití i venku (pro exteriér ale doporučujeme barvu Murisil F). Složení Ekorsilu bylo vypracováno na základě a s využitím moderních technologií v chemickém průmyslu, podle kvality patří rozhodně mezi přední moderní barvy.

FORTUNA

Umožňuje vytvořit hedvábně matný nátěr a získat optimální výsledek na plochách bez světelných odrazů a beze stop válečku. Je dobrým řešením ve velkých prostorách, optimálně vyrovnává a sjednocuje celý povrch, kde může světlo zvýrazňovat drobné nerovnosti zdí i stropů. Je určena pro použití v interiéru, umožňuje zachovat krásnou, hladkou plochu.

MURILLO TERM

Interní disperzní barva s tepelně izolačními a zvukově izolačními vlastnostmi. Její složení obsahuje mikrosférická, vakuová plnidla s tepelnou vodivostí cca 0,055 W/mK. Přítomnost mikrosfér neposkytuje jen tepelnou izolaci zdí, ale působí rovněž protiusazování vodní páry zmenšením rozdílu teplot zeď-vzduch.