CORADO

Dekorativní, velice jemná perleťová barva nejnovější generace, pro použití v interiéru. Je vytvořená na bázi akrylových pryskyřic a kovově-perleťových příměsí, spojuje v sobě ušlechtilý efekt sametu s rozjasňujícím leskem perel.

SAHARA

Používáme ji pro design interiéru a vytváření speciálních dekorativních efektů navozujících efekt pouštního písku, proměňujícího se ve slunečním svitu s nádechem: stříbra, zlata nebo perleti.

REVELLO

Velice jemná dekorativní barva nejnovější generace, vytvářející perleťové reflexy, přecházející tónově do hlubokého matu. Vyrobená na bázi akrylových pryskyřic a velmi kvalitních perleťových a matných příměsí, určená pro použití v interiéru. Revello dodává povrchu měkký a elegantní vzhled, skvěle se hodí do interiérů s moderní, a také klasickou atmosférou. Dobře ladí se štukem a zvýrazňuje ušlechtilost prostor.

IMPRESIA

Nová dekorativní barva, vytvořená inovativní technologií. Vyskytuje se ve třech různých variantách: Silver, Aluminio a Multicolor Gold. Umožňuje vytvářet různé efekty, které se rozhodně odlišují od dosavadních perleťových dekorací.

VELLUTI MAGNAPERL

Dekorativní hmota umožňující vytvářet speciální efekty se sametovými matově-perleťovými odlesky. Nanášená na různé podklady – hladké natřené barvou Murimal 200 nebo na vápenný štuk Calce Grassello, umožňuje dosáhnout různorodé efekty. Třpyt se mění podle úhlu dopadu světla a způsobuje vznik zajímavých tónových přechodů.

LUMICCA PEARL

Dekorativní barva ve variantách: perleťová (lumicca pearl), zlatá s perleťovým leskem (lumicca gold), interferenční multibarvy s perleťovým leskem (lumicca M01 – zlatá, M02 – modrá, M03 – červená, M04 – zelená), broccato s perleťovým leskem (s jemným leskem brokátové perleti).

CROMO

Dekorativní barva do interiéru, spojující v sobě přirozenou eleganci a reflexy odráženého světla. Je bez zápachu, vytvořená z akrylových pryskyřic ve vodní emulzi a speciálních brokátových šupin v perleťové bázi. Poskytuje možnost použít efekty jak na hladkém tak i na strukturovaném povrchu např. Calce Marmorino.

LUNA

Dekorativní interiérová barva, používaná pro design a vytváření neopakovatelných a zajímavých měsíčních efektů. Základ výrobku tvoří vodní emulze spojené s akrylovými pryskyřicemi a příměsí perleťových šupin, které vytvářejí hru světla a barevné reflexy s nádechem zlata nebo perleti.

LUMICENTA

Velice jemná perleťová barva nejnovější generace, vyzařující svěžest. Byla vytvořena na bázi akrylových pryskyřic, je ředitelná vodou, určená pro nátěry v interiéru. Tato dekorace se výborně hodí do každého interiéru, dodává lesk a elegantní styl.

JEANS - STARÉ DŘEVO

Na připravený dřevěný povrch (např. Desky, nábytek, zástavba, různé prvky) nanášíme v podobě svrchního nátěru polokrycí dekorativní nátěr ve vybrané barvě Jeans Velatura. Díky obsahu porcelánových kuliček, které pronikají do struktury dřeva, vyvoláváme přirozené šmouhy, odřeniny a stíny. Vyznačuje se neopakovatelným efektem a nízkými náklady na investici.

CRACLE - EFEKT PRASKLIN

Tento efekt připomíná praskliny struktury jaké vznikají na špatně natřené a příliš rychle uschlé stěně. Lze ho získat v systému s většinou hmot a barev nanášených na povrch předem natřený nátěrem Crackle, který se poté smršťuje a vytváří efekt tzv. prasklinek. Tato dekorace je určena pro používání na místech, kde chceme vytvořit přesně danou a specifickou atmosféru.

LUMICCA 1D a 4D

Lumicca 1D nebo 4D je brokátová transparentní barva, která se vyskytuje ve třech variantách: silver, gold, multicolor. Je určena pro natírání válečkem, na předpřipravený podklad ve zvolené barvě. S její pomocí získaný efekt dodává povrchu perleťový lesk a eleganci. S její pomocí můžeme dosáhnout individuální a neopakovatelná, a také velice praktická designová řešení.

PERLAGRANDE

Velmi výrazná perleťová dekorace, vytvořená na bázi akrylových pryskyřic a perleti, ředitelná vodou, určená do interiéru. Tato barva se vyznačuje použitím neobyčejné, jemně měňavé perleti, která technikou nanášení zvýrazňuje svoje výjimečné kouzlo a dodává povrchům intenzivní a současně elegantní vzhled.

JEANS VELATURA A JEANS VELATURA BROCCATO

Transparentní dekorativní barva pro provádění různých technik na akrylové omítce Muricon nebo na barvě, a také jiných výrobcích ECORSON. Směs z Jeans Velatura, nanesená na plochu vyvolává přirozené šmouhy, odření a stíny, podobné: nařasené látce nebo ratanu, a použití v odstínech modré – odbarveným džínám.

LUMICCA ANTICA

Je to transparentní barva kterou nanášíme v systémech ECORSON, na povrchy: hladké, strukturované, akrylové barvy, omítky. Díky příslušné technice nanášení vznikají na povrchu požadované přirozené šmouhy tzv. „tmavé skvrny“. Výrobek nanášíme euromalem, houbou, štětcem nebo rukavicí.