Penetrace

MFA CLASSIC

Koncentrovaný bezbarvý akrylový základový nátěr, určený do interiéru i exteriéru. MFA Classic posiluje podklad, zlepšuje přilnavost, zabraňuje nadměrné savosti povrchu a díky tomu zvyšuje vydatnost a usnadňuje nanášení dalších vrstev barev a omítek.

MFA PLUS

Neobvykle účinný, vyrobený novou technologií, s velmi hlubokou penetrací, interiérový a exteriérový základový nátěr zesilující a stabilizující podklad. Založený na jemnozrnné, akrylové vodní disperzi. Tento vzorec umožňuje příslušnou penetraci struktury omítky až do 10mm. Toto působení má za účel posílení starých ploch zdí.

MFA WHITE

Bílý krycí – posilující základový nátěr pod svrchní malířské nátěry. Vytváří podklad, zvyšuje přilnavost a vydatnost nanášených vrstev nátěrů. Vyrovnává barvu podkladu a usnadňuje přemalování tmavých barev. Zmenšuje savost povrchu, doporučujeme na podklady s různou pórovitostí.

PRIMER E

Křemenný základový nátěr, založený na bázi dvou vodních akrylových disperzí, díky tomu zajišťuje trvanlivý efekt svazování jednotlivých částic. Speciálně tříděný obsah plnidel vytváří saténový povlak, což usnadňuje aplikaci barev a jiných hmot založených na akrylové disperzi. Dobře se váže na podklady různého druhu, zvyšuje přilnavost a zesiluje podklad.

PRIMER EG

Křemenný zesilující penetrační základ určený pro venkovní a interiérové omítky. Výroben je založen na bázi vodních akrylových disperzí, zajišťuje stabilní podklad pod další vrstvy omítek a dekorací. Dobře přiléhá na podklady různého druhu, zvyšuje přilnavost a zesiluje povrchy určené pro nanášení omítky.