Impregnace

LUMICCA INCOLORE

Transparentní, bezbarvá saténová barva, určená např. pro ochranu dekorativních nátěrů v systémech ECORSON např. travertin nebo beton a mnoho dalších výrobků např. pískovec, cihla atd. Zanechává na povrchu tenký film zabezpečující proti působení počasí, zaručuje také zvýšenou odolnost při mytí. Na savé povrchy působí jako základový nátěr a současně je impregnací.

SILOMAL

100% záruka kvality – profesionální výrobek používaný na ochranu a prevenci problémů, spojených se zdmi. Výjimečně účinný, bezbarvý impregnační přípravek s hydrofobními vlastnostmi, doporučovaný na různé povrchy, které jsou vystaveny působení počasí, kyselin vyskytujících se ve vzduchu a proti útoku mikroorganismů biologického původu jako jsou bakterie, houby, chaluhy, řasy, mech,atd.

SILOMAL NANO

100% záruka kvality – profesionální výrobek používaný na ochranu a prevenci problémů, spojených se zdmi. Výjimečně účinný, bezbarvý impregnační přípravek s hydrofobními vlastnostmi, doporučovaný na různé povrchy, které jsou vystaveny působení počasí, kyselin vyskytujících se ve vzduchu a proti útoku mikroorganismů biologického původu jako jsou bakterie, houby, chaluhy, řasy, mech, porosty atd.

SILOREN

Siloren je vodou ředitelná impregnace s krémovou konzistencí, založená na směsi silanů a siloxanů, díky které má silné hydrofobní vlastnosti. Doporučuje se pro vnitřní impregnaci a vnější přírodní minerální povrchy (cihla, vápenec, pískovec), jakož i pro zajištění dekorací Metalfin A a E. Při správném použití hluboko proniká do materiálu, výrazně snižuje absorpci vody a vytváří vynikající perleťový efekt na povrchu (hydrofobnost). Impregnovaný povrch si zachovává svůj přirozený vzhled.